Jana Imerii Nídl

Jmenuji se Jana Nídl. Jméno od rodičů a příjmení od milovaného muže. Bylo mi také věnováno i duchovní jméno Imerii. Ve svém dětství jsem se trošku lišila a dostávala nálepky „svérázná“ a „mudrlant“. Svět jsem objevovala svými smysly, cítěním vnitřní pravdy a nenechala si do ničeho příliš mluvit. Měla jsem všetečné otázky, a když jsem nedostávala dostatečné odpovědi, šla jsem je hledat sama. A to mě baví dodnes. Ráda objevuji. Hraji si s tím, co se mnou ladí, co mi dělá radost, co mi dává smysl. Jen už s mnohem větší pokorou a úctou.

O mně

Velkými průvodci jsou mi tantra a šamanismus. Díky této cestě jsem objevila a stále objevuji, kým doopravdy jsem. Otevírají se přede mnou mé dary a dovednosti, které jsem dostala do vínku. A ty se ukrývaly především za mými největšími strachy. Prošla jsem si v životě mnoha zkouškami. Potom, jednoho dne, jsem velmi silně ucítila, že nastal ten pravý čas. Nenechávat si vše jen pro sebe a svůj růst, ale otevřít se lidem.

Ze svého strachu a uzavřenosti jsem se díky transformaci dostala až do tvůrkyně, průvodkyně a masérky, která je velmi citlivá na energie. Objevila jsem tak svůj dar v něčem, co jsem si sama dlouho neuměla a ani nechtěla dopřát. Dar v umění relaxace, zpomalení a uvolnění.

Vytvářím bezpečný prostor, kde ve zpomalení a uvolnění společně umožníme energii proudit tam, kam potřebuje a tím aktivovat nebo urychlit sebe léčebné schopnosti. Rozproudit jí, kde byla zastavena a postupně si vzít svojí sílu zpět.

Co dělám

Moje masérská praxe začínala klasickou sportovní a relaxační masáží. Dále jsem se naučila manuální masáž lymfatického systému a maderoterapii. Velmi ráda dělám relaxační aroma masáž. Pracuji také s tělovými svícemi a lávovými kameny.

Postupem času mi přišlo, že potřebuji masáže uchopit ještě trochu jinak, protože mi chyběl ten energetický, celostní přesah, který jsem cítila, že mám dělat. To jsem nalezla v Harmonizační Malajské masáži, kterou ještě propojuji s Reiki.

Dalšími mými zálibami jsou aromaterapie, jóga, zpěv, otužování, zahradničení, cestování a tvorba intuitivních obrazů.

Rezervace termínu

Vyberte si vhodný termín a čas služby. Platba probíhá bankovním převodem, v čem vám může pomoci QR kód. Objednávku služby a zálohovou fakturu obdržíte na svůj e-mail. Termín je rezervován až po zaplacení zálohové faktury.

Službu je možné objednat nejpozději 24 hodin před jejím konáním.

V případě zakoupení Dárkového poukazu vás budeme kontaktovat na e-mail. Více viz Obchodní podmínky.