Lucie Drahošová

Mé jméno je Lucie. Jsem masérkou a mámou dvou dětí. Období mateřství a společenské události posledních let ve mně otevřely nové a lepší vnímání mého těla, duše, přírody a života celkově. Uvědomila jsem si také, že jedno od druhého nelze oddělit. A tak se pro mě masáže staly nejen cestou k lidem, ale hlavně cestou sama k sobě.

O mně

Miluju med v kávě, procházky v přírodě, vůni vykuřovadel a ten krásný pocit, když slyšíte smích vašich dětí.

Miluju zpívání, a proto mě oslovuje práce s hlasem a léčivými frekvencemi. Jsem vděčná sama sobě, že jsem si dovolila obklopit se bytostmi, před kterými si mohu dovolit být sama sebou, taková jaká jsem. Být klidná v tichu, přijetí a harmonii.

V den, kdy jsem do svého života vpustila více spirituality a uvědomění, můj život začal být bohatší ve všech aspektech. Ať je to vnímání ženské cykličnosti, láska k živlům a kamenům, nebo touha po poznání a důvěra v sebe a ve Vesmír samotný.

Co dělám

K práci s hlasem a frekvencemi, mě velmi láká umění léčivého doteku. Obrovský potenciál také vidím v harmonizačních a havajských masážích, ve kterých se chci spolu s klienty rozvíjet.

Aktuálně masíruji ve sdíleném prostoru v Horních Měcholupech a externě spolupracuji s pražskými lázněmi a hotely. Malajskou harmonizační masáž masíruji výhradně v LoReTu.

Rezervace termínu

Vyberte si vhodný termín a čas služby. Platba probíhá bankovním převodem, v čem vám může pomoci QR kód. Objednávku služby a zálohovou fakturu obdržíte na svůj e-mail. Termín je rezervován až po zaplacení zálohové faktury.

Službu je možné objednat nejpozději 24 hodin před jejím konáním.

V případě zakoupení Dárkového poukazu vás budeme kontaktovat na e-mail. Více viz Obchodní podmínky.