Martin Strnad

Ahoj, mé jméno je Martin, zdravím Tě. Jsem projektový manažer, který se po práci věnuje masírování a harmonizování. Proč? Protože mě to moc baví a naplňuje. Při práci s energií jsem objevil svůj dar.

O mně

Ve svém volnu se rád věnuji cestování. Miluji hory i moře. Rád si zajedu na kolo, v létě do hor na hike nebo ferraty a v zimě na běžky. Mám rád klid, meditace a zároveň mě naplňuje i adrenalin. Po 20 letech jsem oprášil své klavírní dovednosti, hraji na kytaru a občas i na počítači.

Co dělám

Moji specializací je Malajská harmonizační masáž a energetická harmonizace. Tato masáž není pouze o práci s tělem. Malajská masáž je zejména o napojení se na energii klienta a následně její vyladění. Do masáže lze také vložit určitý záměr podle potřeby klienta a s ním v rámci masáže pracovat.

S obojím jsem se nejdříve seznámil jako klient. Během následujících setkání jsem ale stále více a více cítil, jak silně dokáži s energiemi sám pracovat. Absolvování kurzu a následná zpětná vazba od mých přátel mne v tomto krásně podpořila, abych pokračoval dál.

Rezervace termínu

Vyberte si vhodný termín a čas služby. Platba probíhá bankovním převodem, v čem vám může pomoci QR kód. Objednávku služby a zálohovou fakturu obdržíte na svůj e-mail. Termín je rezervován až po zaplacení zálohové faktury.

Službu je možné objednat nejpozději 24 hodin před jejím konáním.

V případě zakoupení Dárkového poukazu vás budeme kontaktovat na e-mail. Více viz Obchodní podmínky.