Petr Šťastný

Mé jméno je Petr. Zajímám se o šamanismus, posvátné medicíny, posmrtné životy, léčitelství, spiritualitu a práci s vykuřovadly. Jsem přítelem matky přírody, zvířat a rostlin. Díky medicíně, Maestry Ayahuascy, mi bylo odhaleno mé životní poslání. Dělat lidské bytosti šťastné a být jim nápomocný. Byl mi také ukázán můj směr. Zatím jsem ale bohužel nevěděl, jak jej zrealizovat. Až do doby, kdy jsem se setkal se svými spřízněnými dušemi. Tam jsem dostal možnost poprvé masírovat.

O mně

Mým přátelům se mé masérské schopnosti velmi líbily a to byl pro mě podnět k tomu, abych složil zkoušky a stal se certifikovaným masérem.
Celý život jsem pracoval v dělnických profesích, až práce s lidmi a jejich energií se pro mě stala mým životním posláním. Ke každému klientovi přistupuji individuálně, snažím se maximálně využít svých znalostí a dovedností.

Co dělám

Věnuji se sportovní a relaxační masáži, baňkování a terapii tělovými svícemi. Moje poslání nejvíce naplňuje Harmonizační Malajská masáž, která není jen pouhou prací s fyzickým tělem, ale komplexní technikou pro vyladění bytosti i po stránce energetické. Dochází při ní k hloubkovému léčení, až na úrovni duše, DNA, energetických center a meridiánů. Mezi její přínosy patří také léčení vnitřních orgánů, odstranění fyzických i psychických bloků a zklidnění mysli.

Díky této masáži se ve mně probudil dar harmonizace. S ním je spojené citlivější vnímání energií, které mě na mé cestě posunulo zase o krok dál k bezdotykové energetické harmonizaci. Ta může být provedena, jak v přítomnosti klienta, tak i na dálku.

Chci se i nadále rozvíjet, zdokonalovat své schopnosti, nabídnout to nejlepší ze sebe formou masáží, které mě tolik naplňují. Do budoucna si přeji svoji pozornost ještě více zaměřit na práci s energiemi.

Rezervace termínu

Vyberte si vhodný termín a čas služby. Platba probíhá bankovním převodem, v čem vám může pomoci QR kód. Objednávku služby a zálohovou fakturu obdržíte na svůj e-mail. Termín je rezervován až po zaplacení zálohové faktury.

Službu je možné objednat nejpozději 24 hodin před jejím konáním.

V případě zakoupení Dárkového poukazu vás budeme kontaktovat na e-mail. Více viz Obchodní podmínky.